Про нас

Людина смертна, пам’ять про неї вічна.

Камінь – найкращий зберігач пам’яті.

Пам’ятник з граніту здатний простояти сторіччя, витримати капризи погоди та розповісти про людину.

Фірма ЧП Нижник В.І. на ринку виготовлення гранітних пам’ятників більше 22-х років і за цей час зарекомендувала себе як надійна фірма, що постійно розвивається, зі злагодженим колективом і величезним досвідом.

Ми пройшли довгий шлях від виготовлення класичних пам’ятників із граніту до найскладніших індивідуальних замовлень з елементами архітектури, які виконуються як за власними проектами, так і за індивідуальними розробками замовника.

Дотримуючись індивідуального підходу до кожного замовлення, ми отримали серйозну репутацію і можемо гарантувати якість і унікальність своїх робіт. Але перш, ніж робити висновки, ознайомтеся з нашим виробництвом.

Подивіться нашу роботу на будь-якому цвинтарі Дніпра. Хоча пам’ятники, зроблені нами, стоять не лише у Дніпрі. Вони є і на цвинтарях Києва, Харкова, Донецька, Криму, Тбілісі. Їх можна відрізнити за почерком та за якістю.

  • Унікальне обладнання,
  • найкращі фахівці з обробки каменю,
  • найкращі художники,
  • досвідчені та відповідальні установники.

Незалежно від виду робіт, їх складності, а також вартості замовлення, нашим головним пріоритетом є висока якість робіт і уважне ставлення до замовника.

Ми намагаємося йти в ногу з часом, освоюємо нові технології у виробництві.

Ми цінуємо репутацію і намагаємось виконувати замовлення таким чином, щоб наші клієнти були вдячні та рекомендували нас тільки з найкращого боку.

Поделиться
Изготовление памятников из гранита в Днепре
Яндекс.Метрика